×
Вхід в особистий кабінет
0 (800) 30 60 50
Безкоштовно по Україні

Про нас

ТОВ "Мікрокредит" - це українська фінансова компанія, яка надає фінансові послуги для населення країни. Під фінансовими послугами мається на увазі видача малих споживчих кредитів з швидкою процедурою оформлення і з мінімальним пакетом документів. 

Компанія була створена в 2010 році. На даний момент компанія відкрила 31 філію та обслуговує своїх клієнтів в 100 і більше містах по всій країні, продовжуючи активно розвиватися. 

У 2016 році ТОВ "Мікрокредит" визнали лідером в номінації «Краща програма швидкого мікрокредитування». При визначенні Фаворитів Успіху враховувалася думка українських знаменитостей (публічних людей, творчої і ділової еліти). Результати завірялися маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходили ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). 

Наші послуги орієнтовані на широку категорію населення, без дискримінації, без поручителів, без довідок про доходи! Клієнти можуть самі вибирати розмір платежу по кредиту, який їм зручно платити! Якщо клієнт в чорному списку або має судимість - у нас він має право отримати фінансову допомогу! 

Також, ми подбали про комфортне обслуговування наших клієнтів, і надаємо фінансові послуги за допомогою кредитних консультантів, які обслуговують наших клієнтів не тільки в офісі, а й виїзджають до них додому і на роботу. Консультанти допомагають клієнтові вибрати правильну суму і платіж, щоб не опинитися в боржниках, створюють своє персональне думку про клієнта і, тим самим, всім хто потребує грошей, дозволяють отримати користь від наших продуктів! Найчастіше наші консультанти проживають недалеко від вас, вони навіть можуть бути вашими сусідами! 

Один з продуктів націлений на кредитування пенсіонерів! Консультанти відвідують літніх людей, консультують їх на дому, заповнюють для них заявки на кредит, приймають у них платежі по кредиту і все це на дому у клієнта!

 У філіях компанії Ви не побачите ні черг, ні закритих дверей! ТОВ "Мікрокредит" видає кредит кожному відповідальному клієнту !!!

Цифри

8

років на ринку кредитування в Україні

30+

offline-відділень по всій Україні

500+

співробітників по всій Україні

В чому переваги компанії MICROCREDIT?

Повседневная практика показывает, что консультация с широким активом позволяет выполнять важные задания по разработке соответствующий условий активизации. Задача организации, в особенности же укрепление и развитие структуры представляет собой интересный эксперимент проверки позиций, занимаемых участниками в отношении поставленных задач. Идейные соображения высшего порядка, а также дальнейшее развитие различных форм деятельности представляет собой интересный эксперимент проверки дальнейших направлений развития. 

Отримуйте гроші миттєво

Заповнть заявку, дайте нашій системі хвилину на обробку даних, отримайте кошти на свою банківську картку за лічені секунди.

Ми на відстані кліка

Працюэмо по всій Україні, для заповнення заявки і отримання грошей потрібні лише доступ до інтернету і банківська картка. Ніяких зайвих паперів, черг і витрати часу.

Довіряємо вам і зберігаємо вашу анонімність

Для заявки знадобляться тільки ваші паспортні дані та ІПН. Ми не вимагаємо довідок з місця роботи, додаткових документів та участі поручителів.

Пропонуємо тільки здорову співпрацю

Всі умови кредитування зафіксовані у договорі, у нас немає прихованих комісій і додаткових платежів.

Доставка картки додому

У випадку необхідності наші співробітники оформлять і доставлять нашу картку за вказаною Вами адресою.

Працюємо виключно в рамках закону

Діяльність компанії контролюється державним регулятором Держкомфінпослуг.

Invalid Input

×