×
Вхід в особистий кабінет
0 (800) 30 60 50
Безкоштовно по Україні

Як отримати кредит?

Обираємо суму і термін кредитування

При першому зверненні Ви можете це зробити на головній сторінці, скориставшись слайдерами. При наступних зверненнях всі дії Ви можете робити в особистому кабінеті. По-перше, це займе набагато менше часу, а по-друге, Ви будете мати рейтинг, накопичувального характеру, тому суму кредиту можна буде збільшувати без проблем.

img
img
оформлення заявки на кредит

Для цього Вам необхідно у електрону форму заявки внести необхідні дані, вказавши актуальну інформацію про себе.

Верифікація карти

Тобто, для отримання кредиту Вам просто необхідно мати будь-яку банківську картку. Для того, щоб переконатись у тому, що саме Ви володієте банківською карткою на вказаній Вами картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн., І необхідно вказати точну суму з копійками (наприклад: 0.36). Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС-повідомлення з Вашого банку (якщо у Вас підключена ця послуга) або зателефонувавши на номер гарячої лінії Вашого банку. Ми ніколи не знімаємо ці гроші з Вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі, менше ніж за 2 хвилини.

img
img
Отримання коштів

Якщо рішення по Вашій заявці позитивне Вам потрібно буде тільки погодитися з умовами договору. Ви можете зробити це в особистому кабінеті або перейти за посиланням, яке прийде на вказаний Вами e-mail. Після цього гроші в автоматичному режимі будуть миттєво переведені на картку. Звертаємо Вашу увагу на те, що кошти можуть бути зараховані на Ваш рахунок пізніше. Це пов'язано з тим, що у кожного банку свій регламент роботи, на який ми не можемо вплинути. Ми рекомендуємо Вам звернутися у Ваш банк і дізнатися терміни зарахування коштів на карткові рахунки.

Як погасити кредит?

   

Онлайн:

Просто перейдіть в особистий кабінет і оплатіть займ банківською картою

Офлайн:

Ви можете погасити кредит в терміналах самообслуговування.

Invalid Input

×