×
Вхід в особистий кабінет
0 (800) 30 60 50
Безкоштовно по Україні

Чому ж саме ми?!

03 липня 2018, 11 : 15

fb
Чому ж саме ми?!

В умовах сучасного ринку, який переповнений пропозиціями різних товарів і послуг, кожен хоче зайняти свою нішу. Така різноманітність пробуджує конкуренцію. Але це не погано. Тому що  здорова конкуренція, це запорука того, що споживач отримає бажане. В свою чергу ми маємо забезпечити якість та комфорт клієнта. Коли людина стоїть перед вибором, вона завжди питає себе: “А чому саме вони?”

Ми теж задались цим питанням і вирішили розібратись чому треба обирати нас? Чому саме ми? Отож розпочнемо:

  • Зручність! Кожен клієнт може залишити заявку по телефону гарячої лінії (0 (800) 30 60 50), на сайті, а також завітавши до офісу. Офіси розташовані по всій Україні. Ми маємо достатньо велику сітку наших відділень. Також в разі необхідності наші консультанти можуть завітати до Вас особисто додому для оформлення заявки.
  • Швидкість! Наші співробітники - це професіонали, тому оформлення заявки на кредит не займе багато часу. А рішення по кредиту Ви будете знати напротязі дня.
  • Якість! Це мабуть з головних чинників для клієнта. Ми гарантуємо, що Вас якісно проконсультують, та нададуть вичерпні відповіді на запитання, котрі будуть Вас цікавити. Кожен клієнт має свого консультанта, котрий супроводжує клієнта з моменту оформлення заявки до повного погашення кредиту.
  • Адаптованість! Кожен клієнт індивідуальність, а тому ми підбираємо кредитні продукти згідно Ваших подобань, та на терміни, котрі оптимальні для Вас. В разі виникнення будь-яких затримок по кредиту, ми маємо змогу йти на поступки, якщо причина заборгованості аргументована.
  • Вигідно! Ми не маємо прихованих комісій, страхових внесків, тощо. Умови, котрі вигідні для Вас, вигідні й для нас. Ми обов'язково прислухаємось до клієнтів, а тому підбираємо індивідуальні графіки погашень. Цінуючи кожного клієнта, в разі позитивної кредитної історії, ми пропонуємо кредит зі зниженою відсотковою ставкою.
  • Надійність! Ми українська компанія, котра працює згідно норм законодавства більш ніж 7 років поспіль. Стабільність в роботі — надійність для клієнта. Це запорука того, що завтра Ви не будете бігати і шукати куди ми поділись і як сплачувати кредит надалі.
  • Простота! Ми поважаємо і довіряємо своїм клієнтам, а тому при оформленні кредиту нам необхідно лише паспорт та ІПН. Поручителі, застави та гаранти нехай використовують інші. Найголовніше - це взаємовідносини між нами і нашими клієнтами.

Мабуть, це не весь, але головний перелік наших "ЧОМУ САМЕ МИ". Вибір кожен має робити самостійно. Проте, якщо Ваш вибір зупинився на нашій компанії, ми дуже цьому раді. Ми цінуємо кожного з Вас, розуміючи, що без наших клієнтів, без їх гарних відгуків наша праця марна.

cумма:

сума кредиту:
Invalid Input
строк кредиту
Invalid Input
У мене є промокод
Invalid Input
Invalid Input
Сума кредиту:
Відсотки:
Термін повернення:
Всього до сплати:
Invalid Input

×