×
Вхід в особистий кабінет
0 (800) 30 60 50
Безкоштовно по Україні

Як погасити кредит

Ви маєте можливість погасити кредит у будь-який час, але не пізніше зазначеного терміну в кредитному договорі. Залишок по кредиту Ви можете дізнатись у своєму особистому кабінеті, а також зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 30 60 50 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Оплатити кредит можна декількома способами: через особистий кабінет; шляхом внесення коштів через термінал або погашення кредиту у банку. Ви обираєте самостійно спосіб у який Вам буде зручно сплачувати кредит.

Погашення через термінал здійснюється у відділенні компанії, шляхом внесення готівки до терміналу. Після проведення платежу, Ви отримуєте квитанцію, де зазначена сума погашення, номер кредитного договору, прізвище платника.

Погашення через інтернет здійснюється в особистому кабінеті. Платіж переводиться з Вашої картки, яку Ви зазначили, на реквізити компанії.

Погашення через банк здійснюється шляхом внесення готівки у касу банку. При цьому Вам необхідно мати реквізити для погашення, які зазначені у кредитному договорі, і обов'язково номер кредитного договору.

Invalid Input

×